PERFEKCJONIZM – KSIĄŻKA

 

Słomiany zapał, niedokończone sprawy, niezrealizowane cele, wszystko okraszone poczuciem winy i tego, że nie jesteś wystarczająca. Znasz to? To perfekcjonizm. Książka, które pozwoli Ci się  z tym uporać, to “Zrobione. Naucz się kończyć to co zacząłeś” Jon Acuff.

Perfekcjonizm to podstępna bestia, która nas spowalnia, ogranicza i sabotuje nasze działania.
Jednocześnie sami nie ułatwiamy sobie sprawy kiedy wyznaczamy zbyt wielkie cele, poddajemy się przy pierwszej lepszej okazji, mamy szkodliwe przekonania i nie chcemy ułatwić sobie sprawy.

Jon Acuff, autor książki “Zrobione. Naucz się kończyć to co zacząłeś” rozprawia się zarówno z perfekcjonizmem ale także ze słomianym zapałem.

Przedstawia logiczne sposoby na poradzenie sobie z tym nieprzyjacielem. Pisze o obniżeniu celu, o dniu nie do końca doskonałym ale także o monitoringu jako narzędziu, które pozwoli Ci pokonać perfekcjonizm i dokańczać zadania.jak i

Autor książki ma świetne poczucie humoru i posługuje się przykładami z życia, więc książkę czyta się bardzo przyjemnie.

Wiemy,  że temat perfekcjonizmu jest ważny. Czy wiesz, że perfekcjonizm książka, to jedno z częściej wyszukiwanych haseł w tym temacie w Google? Jeśli tak, to nie możemy nie polecić Ci książki!

Poniżej znajdziesz dwa video o naszych lekcjach z tej lektury oraz streszczenie video.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *