Jak wyznaczyć priorytety?

Jak wyznaczyć priorytety?

Jak Jeśli masz dużo pomysłów, zajęć, obowiązków i nie do końca wiesz jak wyznaczyć swój priorytet, to dzisiejszy materiał i książka, którą polecamy jest dla Ciebie!

Jak wyznaczyć priorytety?

Jakiś czas temu, czytając książkę “Jedna rzecz” Gary Keller i Jay Papason, trafiłyśmy na pytanie, które bezwzględnie pokazuje czym powinnyśmy się zająć i co jest naprawdę najważniejsze. Pomaga wyznaczyć priorytet.

Pytanie to brzmi: “Jaka jest jedna rzecz, ale taka, że gdy ją wykonam wszystkie inne zadania będą łatwiejsze lub nieistotne?”

To pytanie naprawdę wyrwało nas z butów! Zaczęłyśmy stosować je w praktyce.
Jakiś czas Ania zadzwoniła do mnie ze swoim pomysłem, dotyczącym jakiś udogodnień na blogu. Spodobał mi się ten pomysł, ale postanowiłam postawić to pytanie. Kiedy zapytałam, czy jest to właśnie ta JEDNA RZECZ, którą teraz powinnyśmy się zająć i ona najbardziej przybliży nas do celu jakim jest otwarcie UŁAŃSKIEJ KSIĘGARNI? Po drugiej stronie słuchawki usłyszałam” yyyyyy, no nie”.

Czy dwoisz się i troisz, by pogodzić wszystkie obowiązki ze sobą? A na koniec i tak nie odczuwasz satysfakcji z działania, bo nie zbliżyłaś się do celu?
Czy próbujesz robić wiele rzeczy naraz, bo multitasking jest świetny? Książka “Jedna rzecz” Gary KEller i Jay Papasan, obalają mity, zdzierają warstwy niepotrzebnych czynności, byś mogła wyłuskać z chaosu JEDNĄ RZECZ naprawdę najważniejszą.

Dziś 3 lekcje z książki “Jedna rzecz” Gery’ego Kellera i Jay’a Papasana. Książka “Jedna rzecz” jest naprawdę
obfita w niesamowite lekcje i wartości, które czytelnik może u siebie zastosować.

Dziś będzie o MITACH. Dlaczego to ważne, by obalać te mity? Dlatego, że podejmując nasze decyzje, działania robimy to w oparciu o nasze przekonania, to co uznajemy za prawdę. Jeśli więc są one fałszywe, negatywne to rzecz jasna oddalają nas od tego, do czego dążymy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *