Przyczyny i skutki odwlekania

Dlaczego odwlekasz? Co powoduje, że zostawiasz wszystko na ostatnią chwilę, po czym musisz działać w popłochu? Ile Cię to kosztuje stresu, błędów, utraconych szans? Jakie są przyczyny i skutki odwlekania?

WYMÓWKOM W NOS.
Jaki jest/był Twój powód ?
Kiedyś nie powiedziałybyśmy, że odwlekanie, to taki zabójca marzeń i celów, planów.
Same odwlekałyśmy wszystko co się dało, więc znamy ten problem, aż za dobrze. 
Od prozaicznego sprzątania, przez opłaty rachunków, po naukę do egzaminów, obronę pracy magisterskiej, zmianę pracy czy rozpoczęcie jakiejś zmiany. Jeżeli więc interesują Cię przyczyny odwlekania, to obejrzyj video i daj znać w komentarzu, z którą przyczyną masz najwięcej do czynienia.
 

Pierwszym krokiem, który może pomóc w walce z odwlekaniem jest zyskać świadomość na temat przyczyn odwlekania. To ważne by wiedzieć, które nas dotyczą, by móc sobie z nimi poradzić i znaleźć na siebie sposób.

W tym materiale video omawiamy 6  przyczyn odwlekania do każdego dając wskazówkę, jak sobie z daną przyczyną poradzić. Na koniec 3 potężne skutki odwlekania. 

To, że masz słomiany zapał albo zostawiasz wszystko na ostatnia chwilę  nie oznacza, że nie możesz tego zmienić, więc nie zniechęcaj się. 

Możesz to zmienić, warto zacząć od poznania przyczyn, które utrudniają Ci działanie. 

Do każdej z 6 przyczyn podajemy wskazówkę na to, jak sobie z nią możesz poradzić. Będziemy pracować nad Twoim działaniem, na spokojnie. Obejrzyj materiał i zrób pierwszy krok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *