Czego uczy nas w swojej książce “Sztuka zwycięstwa” Phil Knight? Twórca NIKE spisał swoje wspomnienia, które dla nas są niezwykłą lekcją.

Czasami patrzymy na czyjś sukces, ogromny, niezaprzeczalny sukces, ale nie rozumiemy tak naprawdę, co stoi za tym sukcesem. Nie rozumiemy i nie widzimy tego, co doprowadziło człowieka właśnie w to miejsce. Książka Phila Knighta, to pamiętnik osoby, która stworzyła jedną z najbardziej znanych firm na świecie, NIKE. To historia, która jest inspiracją i nauką dla osób, które chcą od życia więcej. To pozycja dla osób, które chcą zostawić po sobie coś wartościowego na świecie i potrzebują wiedzieć, z czym mogą zmierzyć się na drodze, do tego celu. To książka, która pokazuje czym naprawdę jest sztuka zwycięstwa.

Phil Knight założyciel firmy Nike, Inc. To człowiek, który zadedykował swoje życie marzeniu, by pozostawić po sobie śld.  Osoba, która wyruszyła w długą podróż, by poznać lepiej siebie i zrealizować swój SZALONY POMYSŁ. Miłośnik biegania. W latach 1964-2004 był dyrektorem zarządzającym, obecnie jest prezesem rady nadzorczej.

Uczymy się przede wszystkim postawy, umacniamy w wierze, że to, co robimy MA JEDNAK SENS.
Wiemy, że musimy zapłacić za wszystko cenę.

Ta książka inspiruje do tego, by być wytrwałym, walczyć, dawać z siebie wszystko, uczyć się i rozwijać.

Niezależnie od tego w jakim jesteś wieku, o czym marzysz, na jakim etapie życia jesteś ta książka MOŻE BYĆ DLA CIEBIE ŹRÓDŁEM INSPIRACJI.

 

Książkę możesz kupić w UŁAŃSKIEJ KSIĘGARNI klikając w poniższy przycisk 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *