Pokonywanie wymówek w praktyce

Znasz już pewnie kilka teorii na temat wymówek.

Jak sobie z nimi radzić?

Jakie są konsekwencje ciągłego wymigiwania się od wcześniej wyznaczonych zadań?

Jakie są powody tego, że stosujesz wymówki?

Jednak to, że coś wiemy nie znaczy, że wdrażamy w nasze życie 🙂 że w sytuacji, gdy stajemy z wymówką nos w nos, potrafimy jej nie ulec.

To, że znamy teorię, nie znaczy od razu, że dobrze radzimy sobie  z praktyką.

Dlatego pomyślałyśmy, że jeśli podzielimy się z Tobą tym jak my, w naszym codziennym życiu, w codziennej żmudnej pracy nad naszymi marzeniami, radzimy sobie z racjonalizacją, wymówkami, argumentacją, która brzmi przecież tak bardzo logicznie.

Pora nagrywania tego video też nie jest przypadkowa.

Nagrywałyśmy video, które poniżej o 8:00 rano w czwartek przed pracą na etat. Obie z Olą miałyśmy zmianę od 11-12, więc wstałyśmy o 6:00, by przed ósmą wysłać paczką, która została zamówiona w nocy, a potem nagrać 3 materiały video.

Jeden z nich znajdziesz poniżej.

I pewnie!

Walka z wymówkami nie jest najprostszym zadaniem jakie przyjdzie Tobie i nam wykonać, ale… jest jednym z najbardziej SATYSFAKCJONUJĄCYCH.

Ale widzisz…tu teoria na nic się zda!

Musisz wstać i zawalczyć, podnieś tyłek z kanapy, wstać wcześniej, położyć się później, z czegoś zrezygnować, komuś odmówić.

W dłuższej perspektywie, ale i każdego dnia, gdy będziesz wygrywać kolejne i kolejne starcia z pokusami, będziesz czuć SATYSFAKCJĘ! A musisz widzieć, że to uczucie, którego każdy z nas potrzebuje doświadczać! <3

Ok!

Przed Tobą video jak my na co dzień radzimy sobie z wymówkami.

Historie z życia wzięte!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *