NASZ ROZWÓJ OSOBISTY

W tym miejscu nasze bloga będziemy pokazywać Ci nasze materiały video w nieco mniej formalnej odsłonie. Nadal oczywiście możesz liczyć na wartość, wiedzę i polecenia książek oraz rozwój osobisty! Przecież jesteśmy polecaczkami książek <3 To nasza misja, żeby zachęcić Cię do sięgnięcia po książkę, papierową i rozwijać dzięki niej.

Tutaj chcemy skupić się na zagadnieniach z książek z nieco innej perspektywy, video będą w większej mierze opierać się na naszych przykładach i doświadczeniach.

Nie możemy się doczekać tego co tu będzie się pojawiać, bo jest tyle rzeczy, o których chcemy Ci powiedzieć, które wiemy, że poprawią jakość Twojego życia, dodadzą Ci otuchy, motywacji, ale i będą niekiedy kopniakiem w tyłek, a nawet gorzką pigułką, którą Ci zaserwujemy.

To czego możesz być pewna/y, to ZERO ściemy i kreacji. Pff! Ten okres mamy za sobą. Teraz musimy wystarczyć Ci tylko MY <3

Zatem czasem będzie nieidealne światło, albo dźwięk tramwaju w tle. Czasem wiatr poczochra nasze fryzury, a niekiedy usłyszysz szczekającego psa. Nooo cóż, zapraszamy Cię do naszego życia i domu i chcemy tu być sobą przy Tobie 🙂 Poza tym jak za chwilę zobaczysz, my z perfekcjonizmem będziemy się tu rozprawiać regularnie!

Rozwój osobisty, dążenie do celu, ciągłe doświadczania, to dla nas droga do szczęścia.

Ok!

Ostatnia sprawa!

Znajdziesz tu materiały video dotyczące:

  • nawyków i budowania samodyscypliny,
  • zarządzania sobą w czasie, wyznaczania priorytetów,
  • szczęścia,
  • poszczególnych zagadnień z książek, które nieco bardziej rozwiniemy, podzielimy się własnymi przykładami, skonfrontujemy z innymi książkami.

Zapraszamy do oglądania! I naturalnie czekamy na wszelkie Twoje sugestie 🙂
PS. Video stricte o książkach znajdziesz TUTAJ.